Sigortalı Nakliyat

Hemen İletişime Geçin

Atasun Evden Eve Nakliyat ile kaliteli hizmet ve profesyonel taşımacılık hizmeti için hemen iletişime geçin.

SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

Sigortalı evden eve nakliyat firmaları arasında, garantili ve sağlam ev taşıma ve ofis nakliye hizmeti olan tek kurumsal nakliye firmasıyız. İmzaladığınız taşıma sigortası ile eşyalarınız güvenle ve özenle taşınıyoruz. Bizden kaynaklanan, her türlü hasar ve ziyanınız tarafımızca karşılanıyoruz. İzmir sigortalı ev taşıma şirketleri içinde, en iyi garantili evden eve nakliye hizmeti olan firmasıyız. Sigortalı nakliye firmaları arasında en iyi asansörlü ev taşıma firmasını seçiniz.

sigortalı evden eve nakliyatEv taşıma ve depolama işlemlerinizde, tüm gerekli bilgileri alınarak sigortalı evden eve nakliyat hizmeti verilir. Evden eve nakliye’de gerekenler müşterinin adı, soyadı,  TC kimlik numarası, eşyanın alınacağı adres,  eşyanın teslim adresi taşıyan aracın plakası ve aracı kullanan şoförün bilgileridir. Ev eşyası depolama işlemlerinizde, depoya eşyayı teslim eden müşteri evin içinde bulunan eşyaların dekontunu şirketimize yazılı olarak verir. Ve şirketimiz müşterinin eşyanın giriş tarihi çıkış tarihini müşterinin TC kimlik numarası ismi soyadı bilgilerini alarak sigorta işleminin yapılmasını sağlar.

Atasun nakliyat, şehirler arası tehlikeli madde, sebze,  meyve, mobilya ve beyaz eşya gibi taşımacılık işlemlerinizde ise sistemli çalışır. Nakliye şirketimiz malı teslim eden müşterisinin sigorta işlemini yapıldığı kontrol ettikten sonra aracı hareket ettirir. İzmir nakliyat firmamızda, sigortası yapılmayan eşyanın taşınma işlemini yapılmaz. Biz belirli kurallar içinde çalışırız. Taşıtıcı kişi ve kurum belirli sebeplerden dolayı yapamadığı sigorta işleminin bedelini alarak sigorta işlemlerinizi yapabilir.

GARANTİLİ EV TAŞIMA

Atasun evden eve nakliyat firması sigortalı taşıma hizmeti ile size garanti verir. Ev eşyanız taşınma esnasında bizden kaynaklı tüm zararlara karşı garanti altına girer. Bizden kaynaklı tüm hasarlarınız giderilir. Artık sigortalı ev taşıma’da güven veren nakliye şirketiniz var.Biz taşımacılık işerinizde  profesyoneliz ama oluşabilecek durumlara karşı eşyayı güvence altına almamız hem vicdanı hem de ticari ahlak olarak önemlidir. Sigortalama şekilleri aşağıda belirtilmiştir.
Tam Ziya: Taşınan araçla malın birlikte tamamen zayi olması halinde güvence verir.
Dar Teminat: Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında birlikte karşılaşacakları bir riziko neticesinde uğrayacağı zararların sigorta edilmesidir. Bu teminata girmeyen başlıca rizikolar, yükün çalınması, ıslanması ve eksilmesidir.
Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna ulaşıncaya kadar uğrayacağı tüm zararları temin eder. Yükleme, boşaltma ve kısmı hasarlarda teminata dahildir. Malın kendi kusuru teminat dışıdır.

İzmir sigortalı evden eve nakliyat şirketleri içinde, şehirler arası sigortalı taşıma ve şehir içi sigortalı ev nakliye hizmeti olan tek firmayız. En iyi sigortalı evden eve nakliyat firması olarak, İzmir ve tüm Türkiye’de şehirler arası sigortalı ev taşıma hizmeti veriyoruz.

İZMİR SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYE

İzmir sigortalı evden eve nakliye işlemleriniz için sizde bizimle irtibat kurunuz. İzmir’deki en iyi sigortalı ev taşıma şirketleri ile sizde sorunsuz şekilde evden eve nakliyat hizmeti alma fırsatını yakalayın. Sigortalı ev nakliye firmaları arasında en iyisi ve kalitelisi ile taşının. İyi hizmet sunan sigortalı İzmir ev taşıma firmalarından şaşmayınız. En iyiyi en iyi şartlarda kurumsal ev taşıma firmaları size sunar. Profesyonel ve sigortalı taşıma hizmeti veren, en iyi ev taşıma firması ile sorunsuz taşının.

İzmir’in sigortalı evden eve nakliyat hizmeti veren, kurumsal ev taşıma şirketlerine ihtiyacı var. Her işi düzgün ve nizamlı yapılmalıdır. Sigortalı ev nakliyat hizmeti ile İzmir halkı rahata kavuştu. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti, İzmir ve ilçelerinde Atasın evden eve taşıma firmasıyla yapılır.

İzmir’deki sigortalı ev taşıma şirketleri içinde çok sayıda size garanti vermeyen, korsan evden eve nakliyat firmaları vardır. En iyi olan ve size en ucuz evden eve taşıma hizmeti sunan kurumsal nakliye şirketiyiz. Asansörlü nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde sigortalı taşıma yapılır.