Eşya Depolama

Hemen İletişime Geçin

Atasun Evden Eve Nakliyat ile kaliteli hizmet ve profesyonel taşımacılık hizmeti için hemen iletişime geçin.

İZMİR EŞYA DEPOLAMA

İzmir’de ev eşyası depolama, ofis eşyası depolaması ve parça eşya depolaması yapan, en iyi depolama firmasıyız. İzmir’de evden eve nakliye sektöründe misyon sahibi olan, kurumsal taşıma firmasıyız. Ev eşyası taşıması yanında size, eşyanızı depolarda saklama imkanı sunuyoruz. İzmir merkez ilçelerinde bulunan kameralı ve güvenlikli depolarımızda, müşteri gizliliği ilkesiyle Atasun Nakliyat Depolama Hizmetleri ile eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca muhafaza edebilirsiniz. İzmir eşya depolama işleriniz için, güvenilir evden eve nakliyat firmasıyız.

 

 

Atasun nakliyat, değerli müşterilerine ev eşyaları, ofis büro eşyaları vb gibi eşyalarını muhafaza altında tutmak için depolama hizmeti vermektedir. İzmir’de bizim için değerli müşterilerimizin en iyi şekilde eşyalarının muhafaza altında tutulabilmesi için, en güvenilir ve hijyenik depolama hizmetimiz geliştirilmiştir. İzmir ilimizde en güvenilir ve hijyenik depo sistemine sahip, garantili, ev taşıma firmasıyız. Parça eşya ve komple ev eşyası depolarında size en uygun fiyatlarla kaliteli eşya depolaması verilir. İzmir eşya depolama fiyatları sizin bütçenize uygun şartlarda değerlendirilir.

 

Atasun ev taşıma ve depolamalar’da size ücretsiz ekspertiz hizmeti verir.Size işinizde uzman depolama ekspertizi yollanır. Firmamızın ekspertizleri sizinde uygun olduğunuz bir zamanda eşyanızı incelemeye gelir. Depolama fiyatı eşyanın miktarı, depoda kaplayacağı yere, depolama sigortasına, kullanılacak malzemelere ve araca göre belirlenir. En iyi depolama fiyatları size sunulması için tüm çalışmalar yapılır. Amacımız İzmir eşya depolama işlerinizde size en iyi rakamları kaliteli şekilde sunmaktır.

İZMİR EV EŞYASI DEPOLAMASI

İzmir eşya depolama’da yapılan değerli müşterilerimizin tüm eşyaları depoya girdiği andan itibaren sigorta kapsamına girebilmesi için müşterileriyle gerekli olan bilgileri de doldurarak sigorta şirketine sunar. Bu işlemden dolayı eşyanın çalınma, deprem, sel, yangın vb gibi sebeplerden dolayı oluşabilecek hasarlarını sigorta aracılığıyla güvence altına alır.

 

İzmir eşya depolama işlemlerinizde, eşyalarınız belirli zaman aralığında teslim alınır. Eşyalarınız sizin istediğiniz zaman aralıklarında depomuzda muhafaza altında alınır. Eşyalar depo’ya eşya miktarına ve kalma süresine göre yerleşir. Bunda dolayı firmamız ile depolama sözleşmesi yaparken, alınacağı zamanı ve tahmini ne kadar süre kalacağını bildirmeniz gereklidir.Örneğin bir hafta kalacak bir eşya kısa süreli depolarda uzun süre kalacak eşyalar farklı depolarda muhafaza edilir. Bir haftadan az süre kalacak eşyalar ise direk dağıtım merkezlerinde tutulur.

 

Atasun ev taşıma firmasına en az bir hafta öncesinden verilmesi gereklidir. Müşterilerimizin istedikleri zaman istedikleri yerlere eşyaları aktarılır. Firmamız her türlü depolama için farklı stiller uygular. Depolama işleminde profesyonel olan firmamız, sizlerin zamanı daha iyi kullanmanızı sağlar. Nakliye şirketimiz değerli müşterilerinin eşyalarının depolama işlemini tamamladıktan sonra, belirli aralıklarla eşyaların havalandırma işlemini gerçekleştirir. Havalanma işlemi sayesinde eşyanın daha sağlıklı muhafazası sağlanmış olur.

EŞYA DEPOLAMA KONUSUNDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İzmir eşya depolama şirketimiz değerli müşterilerinin daha kaliteli ve iyi hizmet alabilmesi için,taşınmadan önce yapılması gereken tüm işlemleri yapar. İzmir eşya depolama firmaları arasında iş takibi ile beğenilen nakliye firmasıyız. İş takibi ile sorunlar giderilir. Artık ev eşyanız emin ellerde olduğuna sizde eminsiniz. Rahat ve huzurlu depo hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey, iletişim kısmından müşteri temsilcimize ulaşmaktır.